כוכב שביט

אודות

"כוכב שביט בע"מ" היא סוכנות ביטוח משפחתית הפועלת בענף הביטוח מאז שנת 1949 ונחשבת לאחת מסוכנויות הביטוח הותיקות והאיכותיות בענף הביטוח בישראל.

הוקמה על ידי אהרון שביט ז"ל ויעקב שביט ז"ל, מנוהלת כיום על ידי אמיר שביט, הסוכנות מאופיינת בצוות עובדים איכותי ומקצועי, ברוח דינמית חדשנית וצעירה לצד אופיה המשפחתי וניצול הידע והנסיון הרב אשר נצבר אצלה מאז הקמתה.  

פעילות

החברה עוסקת בעיקר בענפי הביטוח האלמנטרי ומתמחה במיוחד בקבוצות של מבוטחים וביטוח עסקי .
עם לקוחות החברה נמנים חברות ציבוריות ועובדיהם, חברות ממשלתיות ועובדיהם, מפעלים במגוון תחומים מהתעשייה הכבדה וכלה בתחומי המחשבים והמסחר,קבלנים, מועדוני ספורט ונופש, חברות רכב ורבים אחרים.
החברה משקיעה את מיטב מרצה במתן שרות מהיר ואדיב ללקוחותיה ובניצול הידע והניסיון הרבים שהצטברו אצל עובדיה למתן ייעוץ מתאים ללקוחות ולהתאמת הבטוחים לצרכיהם הייחודיים.

ביטוחי חיים ובטוחים פנסיוניים

"עדיף- שביט" (שיתוף פעולה עם מגדל חברה לביטוח) עוסקת בשיווק וייעוץ בתחומי
פנסיה, בטוח חיים ובריאות כסוכנות חיתום לרבות קליטת כספים,פדיונות,הפקת  פוליסות
וסילוק תביעות.
ל"עדיף-שביט" כלי עבודה ייחודיים הן בתחום המקצועי והן בתחום המחשוב. כלים אלו
מאפשרים בניית מודלים לתנאים סוציאליים ייחודיים יחד עם שרות אישי, אדיב ומהיר.

פיננסים

בעקבות הרפורמה בשוק ההון ומתוך שאיפה לשיפור תמידי בשירות הקמנו במשרדנו מחלקת תחום פיננסים, המחלקה עוסקת במתן חלופות טובות יותר לחיסכון בקופות גמל וקרנות השתלמות, רכישת רכב במסלולי ליסינג ואשראי .
             
סמכויות

מאז שנת 1973 - "כוכב-שביט" עוסקת בענפי הבטוח האלמנטרי כחתם של החברות שבשמן
היא פועלת.  לפיכך מתבצעת כמעט כל הפעילות במשרדי הסוכנות.  באמצעות מערכת מחשוב מפותחת. מנוסחות ומופקות כל הפוליסות במשרדנו ונחתמות על-ידנו, בשם חברת הבטוח. גם מרבית תביעות הבטוח מסולקות ישירות על-ידי הסוכנות כל אלו מאפשרים לנו להגביר בשיעור ניכר את רמת השרות ממנה נהנים לקוחותינו.

 


 

הנהלה

יעקב שביט ז"ל (2/8/47-15/6/06)

דרונט בניית אתרים
כוכב-שביט סוכנות לביטוח בע"מ רח לינקולן 19 ת"א 67134, טל:03-5611561