כוכב שביט

ידיעון לקוחות 7/09

לקוח/ה יקר/ה

אנו שמחים להציג בפניכם את ידיעון הלקוחות הראשון של  משרדנו. ענף הביטוח עובר באופן תמידי שינויים ורפורמות, ידיעון זה נועד על מנת לעדכן אתכם מעת לעת במידע מרוכז אודות שינויים אלו ובדבר חידושים ותוכניות ביטוח חדשות במשרדנו.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

החופש בעיצומו והחגים כבר בפתח, להלן סקירה ביחס לתוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל המוצעות על ידי משרדנו.

» להמשך הכתבה

 

צו הרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק

 

צו הרחבה וההסכם הקיבוצי לביטוח פנסיוני מקיף במשק נכנסו לתוקף החל מיום1.1.2008. צו זה מטיל חובת עריכת ביטוח פנסיוני מקיף בגין כלל השכירים במשק. להלן מכתב למעסיקים,חו"ד ונוסח חוק אשר פרסמנו בתחילת השנה באמצעות עדיף שביט - שגיא יוגב.

 

 » להמשך הכתבה

 

 

ביטוח חיות מחמד

 

חיות המחמד שלנו הופכות להיות חלק מהמשפחה, האהבה שלנו ושל הילדים אליהן גדולה. חיות אלו עלולות לחלות,להפגע בעת תאונה או להיות מעורבות במקרי נשיכה (אשר יגררו תביעת נזיקין). בדיוק עבור מקרים אלו משווקת על ידנו תוכנית לביטוח חיות מחמד המכסה הוצאות בדיקות, טיפולים, ניתוחים ותרופות לבעל החיים ובנוסף כיסוי כנגד נזקים אשר עלולים להגרם על ידי החיית מחמד לצד שלישי.

» להמשך הכתבה

 

 

ביטוח אופנועים

אנחנו שמחים לבשר לכם כי החל מחודש יולי נוכל להפיק במשרדנו תעודות חובה לאופנועים, את תעודות חובה אלו ניתן יהיה לשלם עד 12 תשלומים באמצעות כרטיס אשראי. בנוסף ישווקו על ידנו תוכניות אטרקטיביות לביטוח צד שלישי וביטוח מקיף לאופנוע.

» להמשך הכתבה 

 

 חידושים בנושא ביטוח דירה

אנו מוצאים לנכון להסב תשומת ליבך למספר חידושים והמלצות להרחבת הכיסוי הביטוחי בענף ביטוח דירה.

 » להמשך הכתבה 

 לא בונים לפני שמבטחים   

 

לבנות בית זהו עסק יקר אך הוא יכול לעלות עוד הרבה יותר......מה למשל קורה אם קיר קורס ואחד העובדים נפגע? או שאחד השכנים נפגע מאבן שנפלה? או צינור עיריה שהתפוצץ?או נזק לבית סמוך? מי מכסה את העלויות? בוני הבתים ובעלי המקצוע חשופים היום הרבה יותר לתביעות כתוצאה מנזקים אשר נגרמים במהלך הבנייה, אנו בדעה כי לא נכון להשאיר את הטיפול בסיכונים הכרוכים בבניית בית ליד המקרה אלא לדאוג מראש לרכישת כיסוי ביטוחי הולם אשר יכלל בתקציב ויאפשר בניית הבית בשקט וללא דאגות. לצורך כך משווקת על ידנו תוכנית בנה ביתך המעניקה הגנה מקיפה במשך כל הבנייה.

 » להמשך הכתבה 

 

 

 

דרונט בניית אתרים
כוכב-שביט סוכנות לביטוח בע"מ רח לינקולן 19 ת"א 67134, טל:03-5611561