כוכב שביט

ידיעון 6/10

 

כמנהגנו בחודשים האחרונים אנו מוצאים לנכון לעדכן אתכם במידע מרוכז בנושא שינויים  בביטוח.

 

סכנות בפעילות קייטנות

שוב הגיע הקיץ ועמו המרוץ אחר רישום הילדים לקייטנה אטרקטיבית, לצערנו תאונות רבות מתרחשות במסגרת הקייטנות בייחוד היום כאשר גוברת הפופולאריות של קייטנות אקסטרים. במקרה של תאונה נדרשים ההורים להתמודד עם שאלות בדבר אחריות וביטוח של הגוף המארגן את הקייטנה, ריכזנו עבורכם מידע מקצועי בנושא.

  

 

רעידת אדמה בישראל

לאורך כל ההסטוריה התרחשו רעידות אדמה חזקות באזור אשר גרמו לנזקים קשים, רעידת אדמה בעוצמה הרסנית של מעל 6 בסולם ריכטר מתרחשת באזור ישראל אחת ל - 80 שנה מבחינה סטטיסטית והאחרונה היתה ב - 1927 גרמה למותם של 500 איש לכ - 1000 פצועים ולנזקים כבדים. עיקר הסכנה בישראל טמון באזור הבקעה, רעידת אדמה באזור בית שאן תשפיע מיידית על תל-אביב ירושלים וחיפה וכל מה שבניהן. משמעות הביטוח טמונה במקרי קטסטרופה הגורמים לנזקים כבדים מנשוא למבוטח על כן אנו בדעה כי חובה על כל מבוטח להרחיב ביטוח דירתו לכסות נזקי רעידת אדמה.

 

 

ביטוח נסיעות חו"ל

לקראת החופש הקרב ובא אנו מזכירים לכם כי משרדנו משווק מגוון תוכניות לביטוח נסיעה לחו"ל המותאמות לכל מבוטח אישית לרבות ביטוחים לסובלים ממחלות,ביטוח לאנשי עסקים השוהים תקופה ממושכת בחו"ל, ביטוח לעוסקים בספורט אתגרי,ביטוח קבוצתי ועוד. השירות זמין למבוטחנו 24 שעות ביממה.

 

  

ביטוח בתי כנסת

החלנו לשווק תוכנית ייחודית לביטוח בתי כנסת, הכוללת מגוון כיסויים יחודיים בתעריפים אטרקטיביים על בסיס כל הסיכונים למבנה ולתכולה, כיסוי כל הסיכונים יחודי לספרי התורה ולתשמישי קדושה,הרחב כיסוי לאירועים הנערכים בבית הכנסת ועוד.

 

 

 

ביטוח צימרים

החל מחודש זה ניתן לרכוש באמצעות משרדנו תוכנית ביטוח לצימרים, התוכנית מוצעת על ידנו בעלויות אטרקטיביות וכוללת בנוסף לכיסוי הרכוש המקובל גם כיסויים יחודיים כמו צד שלישי  לפעילות הכוללת אירוח,הרחב בגין אובדן הכנסה ,הרחב בגין נזק לחפצי אורחים,הרחב אחריות מקצועית לטיפולים אלטרנטיבים הניתנים בצימר, הרחב להפעלת בריכה וג'קוזי, כיסוי לעובדי הצימרים 

                                                       

 

 

 

חוק הגנת השכר (עיצום כספי)התשס"ט - 2009

להלן חוזר מקצועי (באדיבות יהודה ארליך ושות' רואי חשבון) בנושא החקיקה בתחום חוק הגנת השכר התשס"ט 2009 אשר תחילתו 1/7/2010.

 

  

  

הטיול למונטנגרו-קרואטיה-סלובניה 5/2010

רחל ממשרדנו יצאה לטיול במונטנגרו-קרואטיה-סלובניה  בחודש מאי האחרון ,לבקשתנו הסכימה לשתף את כולנו בחוויותיה.

 

 

 

מחק אותי מתפוצת אימייל זה  |  כניסה לאתר

דרונט בניית אתרים
כוכב-שביט סוכנות לביטוח בע"מ רח לינקולן 19 ת"א 67134, טל:03-5611561